Uygun Epal Palet Fiyatları

0 538 456 43 77

Uygun Epal Palet Fiyatları

Ürünlerinizin ve mallarınızın güvenli ve düzenli şekilde nakliyesi için epal palet ürünleri bulunuyor. Epal palet fiyatları da oldukça uygundur. Paletler, standart bir ölçüye ve kaliteye sahiptirler. Genel olarak firmaların ve üreticilerin ihtiyaçlarını karşılayacak formattadırlar. Kurutulmuş tahta malzemeden üretildikleri için firmaların en fazla tercih ettiği markadır. Ekonomik bütçeyi zorlamayan firmamız, sınırsız üretim hizmeti sunmaktadır. Deneyim çerçevesinde palet üretimi sağlayan firmamız, ölçülü olarak sunumlar yapmaktadır. Bu ürünlerimiz, anti bakteriyel olarak hazırlanmaktadır. Dolayısıyla tahta böceklerini arındırmak için ısıtılmış malzeme ile üretim sağlamaktayız.

Epal Palet Fiyatları ve Ölçüleri Nelerdir?

Çam ve kavak ağaçlarından üretilen epal palet ürünleri 25 ile 30 kg arasında bir ağırlığa sahiptirler. Standart olarak 80x120x12 santimetre ölçülerinde üretiliyorlar.

Epal Palet Fiyatları Özellikleri Nelerdir?

Kurutulmuş çam ve kavaktan üretiliyorlar. Isıl işlem gördükleri için mantar oluşumu veya böceklenme sorunu yaşamıyorsunuz. Uluslararası Demiryolları Birliği onaylı olduğu için bütün ticari işlemlerde kullanabilirsiniz. TSE standardında çiviler kullanılıyor.

 

Epal Paletlerin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

1- Çevre dostu olduklarından doğaya tekrar kazandırabilirsiniz.

2- Uluslararası standart ölçülerinde ve seri olarak üretildiği için diğer palet türlerinden ayrılıyorlar.

3- Sağlam ve dayanıklı oldukları için ağır malzemeleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Paletlerin üzerine 1 tondan fazla yük koyabilirsiniz.

4- Mukavemetleri fazla olduğundan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu da size maliyet avantajı sağlıyor.

5- Yıpranmış paletlerinizi ikinci el satarak yeni paletlerinizi daha uygun fiyata alabiliyorsunuz.

 

Epal Paletleri Nasıl Alacaksınız?

TURPAL; paletlerde yaşanan sorunların çözümü, standart palet üretimi, kullanımı ve iadesinin kontrolü için kurulmuştur. Firmayla irtibata geçerek yeni palet siparişi verebilir ya da elinizdeki paletleri satabilirsiniz. 30 yıldan fazladır sektörde bulunan firma müşteri ve çözüm odaklı olarak hizmet veriyor.